Przejdź do sekcji preferencji i zgód, abyśmy mogli dostarczać Ci na czas informacje dostosowane do Twoich celów, zainteresowań, branży, konta i lokalizacji. To Ty decydujesz, jakie informacje chcesz nam udostępnić i co chcesz subskrybować. Preferencje oparte są na Twoim adresie e-mail, dlatego tylko Ty możesz je zmienić. Nie musisz zapamiętywać kolejnego hasła. Twój adres e-mail pozostanie prywatny. Będzie używany wyłącznie w komunikacji prowadzonej przez Motorola Solutions. Nie odsprzedamy ani nie ujawnimy go publicznie. Jeśli nie chcesz już dostawać od nas wiadomości, w każdej chwili możesz anulować ich subskrypcję tutaj.

Jeżeli jesteś Partnerem Motorola Solutions kliknij tutajPo przesłaniu Państwa danych osobowych za pomocą tego formularza, Motorola Solutions może skontaktować się z Państwem mailowo lub telefonicznie, w celu poinformowania o aktualizacjach, aktualnej ofercie produktowej i materiałach promocyjnych. Jeśli Państwo nie życzą sobie być odbiorcą komunikacji marketingowej, proszę upewnić się, że oznaczyli Państwo właściwe pole. Aby zrozumieć, w jaki sposób Motorola Solutions wykorzystuje Państwa dane osobowe, proszę zapoznać się z Zasadami Polityki Ochrony Prywatności firmy Motorola Solutions.

Proszę wybrać opcję "Opt In" jeśli życzycie sobie Państwo otrzymywać jedną lub więcej rodzajów komunikacji wymienionych poniżej.
Proszę wybrać opcję "Opt Out" jeśli Państwo nie życzycie sobie abyśmy się z Państwem kontaktowali.